1649 відгуків
Ми переїхали!Нова адреса-Дніпро,вул.Святослава Хороброго,16Подробнее

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (сьогодні).

+380 (99) 411-67-34
+380 (96) 364-13-41
+380 (50) 649-32-35
ЗETTA. Медтехника. Товары для здоровья. Прокат медтехники ФОП Марголіна Наталія

Соляна лампа - здоров'я від природи

Соляна лампа - здоров'я від природи

Що таке соляна лампа?

Соляна лампа (сольова лампа) – це світильник, плафон якого виготовлений з кристалічної кам'яної солі. Сіль, колір і світло взаємно підсилюють чиниться ними вплив.

Купити соляну лампу в нашому магазині

Історія використання соляних ламп

Солі мінеральних джерел, спелеотерапія (з латинського «спелео» – печера), соляні шахти використовуються людиною для лікування різних захворювань, зміцнення імунітету з давніх часів. Цих «докторів природи» почали детально досліджувати в 19 столітті, саме з тих пір цілющі властивості солі використовуються активно і цілеспрямовано. Польський лікар Фелікс Бочковський припустив, що цілющий вплив чинить повітря, насичене хлоридом натрію. До початку 20 століття в Європі стали повсюдно з'являтися санаторії на базі вироблених соляних шахт, або ж їх спеціально прорубували в товщині сольових відкладень. Ці санаторії спеціалізуються на лікуванні та профілактиці різноманітних захворювань за допомогою іонізованого повітря.

Тепер Ви теж можете мати свою «міні соляну шахту» ― соляну лампу.

При яких захворюваннях соляна лампа особливо корисна?

Рекомендуємо використовувати соляну лампу в наступних місцях

  • у дитячих кімнатах, спальнях ( особливо, якщо в будинку маленька дитина)
  • на робочих столах в офісах і вдома близько комп'ютерної техніки
  • з бронхіальною астмою, хронічним бронхітом і пневмонією, бронхітом курця
  • працюючі в запилених приміщеннях або з хімічними речовинами
  • при цукровому діабеті, захворюваннях щитовидної залози
  • при дратівливості, астенія
  • при алергіях у дорослих і дітей
  • часто хворіючим дітям для зміцнення імунітету

Соляна лампа – краса, яка лікує.

соляна лампа

Звідки родом соляна лампа?

Це продукт природного кристалізації солоної води світового океану в умовах жаркого клімату. Багато мільйонів років тому під впливом численних природних факторів сіль спресованого в потужні пласти твердої породи і виявилася схованою під землею.

Іноді товщина пластів солі становить більше кілометра. Видобуток солі йде в сольових рудникахна глибині 600-900 м.

В Україні є два родовища кам'яної солі: у Донецькій (Артемівськ, Соледар) та Івано-Франківській (Солотвино) областях. Властивості солі в обох родовищах практично однакові, на базі солерудных шахт розташовані спелеосанаторії, де люди проходять оздоровчі курси. Сіль у цих копальнях біла, сірувата або сіра.

соляна лампа дніпропетровськ

Другий вид ламп, які є на ринку України – гімалайські соляні лампи, зроблені в Пакистані, з родовищ кам'яної солі віку 500 млн. років. Вони мають червонуватий, оранжевий, жовтий відтінок і містять різні мінерали, що дають цю забарвлення. Світильники з гімалайської солі ― це пам'ять Планети. Вони дозволяють нам буквально доторкнутися до епохи, коли Земля була молода, а життя на планеті набирала силу!

соляна лампа

Як їх роблять?

Всі соляні лампи робляться руками майстрів, які виявляють природну красу кристалів. Кожна з них зберігає свою унікальну форму. Підставка світильника виконана з натурального дерева і підкреслює його індивідуальність. Розсіювачі (плафони) світильників виконані з природного шматка солі, відібраного з гірської маси в шахті. Кожен світильник має свою форму: циліндр, оброблена або необроблена скеля, куб, куля та ін

Кожна лампа унікальна і неповторна, як неповторна сама природа в кращих її проявах.

Як вибрати соляну лампу?

Вважається, що лампи вагою 2-3 кг достатньо для кімнати площею близько 10-12 кв. м. Якщо кімната більше, рекомендується використовувати лампу більшого розміру. Чим більше вага соляної лампи, тим більше площа випаровування солі. Крім того, можна використовувати соляну лампу будь-якого розміру місцевого оздоровлення повітря. В радіусі 1 м від лампи створюється лікувальна концентрація негативних іонів у радіусі 3м ― профілактична.

Вибираючи соляну лампу зверніть увагу на якість поверхні каменя, наявність внутрішніх тріщин ( при їх наявності плафон не трісне, часто вони дуже мальовничо виглядають з підсвічуванням), якість електричної фурнітури, кріплення лампи до основи, упаковку лампи.

При виборі сольового підсвічника перевірте якість поверхні каменя, наявність пластмасових ніжок, комплектацію «плаваючою свічкою».

В чому її користь?

Сольова лампа добре впливає на загальний стан організму: підвищує, зміцнює імунітет, благотворно впливає на психіку, допомагає боротися зі стресами.

Соляні лампи сприяють нормалізації білкового і вуглецевого обміну, рівня гістаміну в крові, а також упорядковують функцію систем зовнішнього дихання.

Дослідження показали, що соляні пари зменшують патогенні явища у дихальних шляхах, послаблюють запальні процеси. Сольовий світильник іонізує повітря, наповнює його сольовими мікрочастинками..

підвищують життєву енергію, надають гармонізуючий дію на психіку, допомагають у боротьбі зі стресами і при нервових зривах, підвищують імунітет у дітей та дорослих і підсилюють опірність організму,

Соляна лампа сприятливо впливає на дитячий сон, знижує вплив електромагнітних полів, знімає втому, відновлює душевну рівновагу, запобігає виникненню плісняви у вологих місцях.

Протипоказань у соляних ламп немає. Вони створюють справжній домашній санаторій – скористайтеся цим подарунком природи.

Соляна лампа і іонізація повітря, захист від електромагнітних випромінювань)

Соляна лампа являє собою природний іонізатор повітря. Вона ефективно підвищує в приміщенні кількість корисних для організму негативно заряджених іонів. Повітря після грози, біля моря або водоспаду, високо в горах або в лісі насичене негативними іонами. Гуляючи в таких місцях , ми дихаємо легко, повною груддю, очищаючи свої легені від електричного смогу, отримуючи так звані іони життя ("вітаміни повітря") ― при цьому покращуючи самопочуття, підвищуючи імунітет і підвищуючи тонус організму.

Вважається, що оптимальна кількість негативних іонів у навколишньому середовищі має бути в межах 1000-1500 на один кубічний сантиметр. Проте в кімнаті, де працює хоча б кілька людей, кількість негативних іонів знижується у п'ять-сім разів. Іонізація повітря сольовий лампою дозволяє значно підняти кількість негативних іонів в місці її розташування.

Пил, грибки, тютюновий дим, віруси і бактерії заряджені позитивно, і саме їх нейтралізують негативні іони соляної лампи.

Соляна лампа нейтралізує також і шкідливі електромагнітні випромінювання. Їх джерелом є побутові і офісні електроприлади – комп'ютери, телевізори, електронагрівачі, мікрохвильові печі та багато інших, які оточують нас в наших будинках і офісах. Поставте соляну лампу на робочий стіл – так Ви підвищите працездатність і нейтрализуете вплив офісної техніки.

Соляні лампи і запах

Соляна лампа дійсно зменшує неприємні запахи від куріння. Завдяки тому, що сольова лампа є м'яким іонізатором повітря, вона частково прибирає цей неприємний запах. Але, треба розуміти, що повністю позбутися від запаху неможливо, особливо, якщо в приміщенні занадто напалено.

Крім того, частково видаляються всілякі запахи, які виникають у повсякденному житті. Головна причина виникнення таких запахів – мікроби. Соляна лампа здатна зв'язувати мікроби.

Соляні лампи і Фен-шуй

По стародавній китайській науці Фен-шуй сіль вважається елементом, який приймає на себе і нейтралізує всю негативну енергію. Поєднання вогню і солі в соляних лампах і подсвечникахмаксимально очищає приміщення і активізує позитивну енергію. Радіологічні дослідження кам'яної солі показали, що, подібно гірського кришталю, сіль випромінює позитивну енергію, належить до числа так званих "теплих мінералів". Тому соляна лампа є не тільки відмінним декоративним прикрасою, але також допоможе принести у Ваш будинок тепло, затишок і щастя!

Позитивна енергетика ламп привертає в будинок живу здорову енергію, нейтралізує негативні емоції.

Соляні лампи, розставлені в геопатогенних зонах, можуть значно зменшити їх руйнівний вплив на здоров'я і життєву успіх господаря будинку. Для гармонізації енергії приміщення необхідно встановлювати соляні лампи в темних кутах і місцях, де відчувається нестача життєвої сили. Правильно розміщені, соляні лампи допоможуть налагодити партнерські відносини, а також залучити грошову удачу.

Соляна лампа – це краса, що приносить щастя, процвітання і успіх!

Соляна лампа і інтер'єр

Соляні лампи давно вважаються популярним предметом інтер'єру. В будинку може знаходитися кілька соляних ламп.

Ця лампа не може виступати основним джерелом світла, так як основна енергія лампырасходуется на нагрівання кристала і випаровування негативних іонів. Лампа створює м'який приглушене світло, достатній для нічного освітлення (нічник в дитячій або спальні, приємна атмосфера для спілкування у вітальні). На м'яке світло, що струмує через кристал солі, можна дивитися без шкоди для очей, відчуваючи затишок і спокій.

Соляну лампу рекомендується встановлювати на робочому місці (біля комп'ютера), в спальні біля ліжка, в місцях для куріння, в офісі.

З-за різноманіття форм і кольору вона додасть привабливість будь-якого інтер'єру. Білий, помаранчевий, жовтий, рожевий кольори соляних ламп, заломлюючись на світлі в різноманітну колірну гаму, роблять атмосферу приміщення фантастичною. Світло, пробиваючись крізь товщу кристала солі, виявляє її природну структуру, доставляючи спостерігачеві естетичну насолоду.

Соляна лампа зробить чарівним будь-який куточок вашого будинку!

Колір соляної лампи

Різноманіттям відтінків соляні лампи зобов'язані всіляких домішок, сторонніх тіл, таким як, наприклад, мінерали і водорості, які спрессовались з морською сіллю ще в період утворення гірської породи.

Українські світильники – білого кольору, тобто кольору натуральної кам'яної солі. У складі такої солі переважає хлорид натрію, який, власне, і робить нашу сіль солоної і наділяє її бактерицидні властивості – здатність вбивати бактерії. Мальовничі включення відтінків сірого кольору обумовлені наявністю в породі різних домішок. Такий солі складно надати яку-небудь форму, тому з неї роблять світильники природної форми, в якій кристали грають на світлі, а малюнком включень можна милуватися нескінченно. За даними українських виробників,

1. Біла сіль ― чиста, без вкраплень, легко розбивається і розколюється. Дуже тендітна, важко піддається механічній обробці

2. Біла з сірими вкрапленнями або сіра сіль з незначними домішками інших елементів, добре піддається обробці.

3. Темно-сіра або чорного кольору сіль, погано просвічується лампочкою, така сіль має багато у своєму складі грунту, важко піддається обробці, тендітна.

Гімалайські соляні лампи робляться з червонуватою солі. Вони мають дуже ніжне і благородне світіння від рожевого до насиченого темно-червоного. Найбільш цінними є темно-червона сіль.

Колір сольовий лампи не впливає на її лікувальні властивості, тому можна вибирати лампу будь-якого кольору, головне, щоб вона подобалася і підходила до інтер'єру

Наукою встановлено, що кожен колір має особливий вплив на людину :

- білий ― колір бездоганної чистоти, лікування, очищення та дезінфекції;

- оранжевий ― збуджує, викликає почуття близькості і захищеності, усуває шокові стани і травми, лікує нерви і психіку, активізує нирки і сечовий міхур;

- жовтий ― підсилює кмітливість та інтелект, надає стимулюючу дію на печінку, жовчний міхур і підшлункову залозу;

- червоний ― зміцнює серце і стимулює кровообіг, завдяки чому підсилює життєву енергію;

- рожевий ― сприяє любові і партнерства, робить людини більш емоційним;

- коричневий ― посилює зв'язок з Землею, дає здоров'я і допомагає людині досягти гармонії

Сіль є харчовою? Соляна лампа справді солона?

Соляна лампа справді солона, так як за своїм складом сіль дуже близька до харчової. Але оскільки ця сіль не пройшла спеціальну харчову обробку, використовувати її як звичайну для вживання з їжею, звичайно, не можна.

Скільки часу повинен працювати соляної світильник?

Для профілактики і лікування бронхолегеневих захворювань світильник необхідно включати на кілька годин в день. У перші дні у особливо чутливих людей може спостерігатися деяке посилення кашлю або нежиті. Це йде звільнення дихальних шляхів від слизу і мокротиння.

Для профілактики інфекційних та алергічних захворювань світильник може бути включений постійно.

Хворим бронхіальною астмою, хронічним бронхітом слід привчати організм до впливу соляного пара поступово, включаючи лампу спочатку на 15-20 хв, поступово збільшуючи час впливу.

Як доглядати за соляної лампою?

Номінальна потужність лампи, Вт – 15-40. Напруга мережі, В – 220. Частота мережі, Гц – 50. Маса кристала – від 2 до 6 кг.

– установку, чищення світильника, його ремонт, заміну ламп та інші види робіт проводити тільки при відключеній електичною мережі;

– забороняється використовувати лампи потужністю більше тієї, що вказана в керівництві по експлуатації;

– очищення від пилу виробляти пилососом або сухою м'якою тканиною;

– ідучи з приміщення вимикати світильник;

– виключати попадання води на виріб, не ставити поруч з кімнатними фонтанами, акваріумами та зволожувачами

Если лампа набрала влагу, ее нужно хорошо вытереть и просушить не менее суток, не включая в сеть. При включении влажной лампы может быстро перегореть лампочка, а также выступить «соляной пот». Лампа с «соляным потом» не теряет своих лечебных свойств. Изменяется ее внешний вид. Можно попробовать его восстановить, потерев солевую лампу наждачной бумагой или напильником. После этого лампу нужно быстро протереть сначала влажной, затем сухой тканью.

Але навіть якщо на лампі залишилися сліди «сольового поту», часто з таким білим малюнком лампа не менш цікава, ніж без нього. Так що не турбуйтеся, а милуйтеся новими візерунками.

Соляна лампа має необмежений термін придатності, адже сіль не втрачає з роками своїх корисних властивостей. Тільки лампочку міняйте час від часу.

сольова лампа

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner