1649 відгуків
Ми переїхали!Нова адреса-Дніпро,вул.Святослава Хороброго,16Подробнее

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (завтра, 24.06).

+380 (99) 411-67-34
+380 (96) 364-13-41
+380 (50) 649-32-35
ЗETTA. Медтехника. Товары для здоровья. Прокат медтехники ФОП Марголіна Наталія

Стимулятор зору BREEZE AZMET - відгуки лікарів і практичні рекомендації

Стимулятор зору BREEZE AZMET - відгуки лікарів і практичні рекомендації

тимулятор зору BREEZE AZMED – відгуки лікарів і практичні рекомендації

Купити стимулятор зору BREEZE AZMET у Дніпропетровську в центрі міста в нашому магазині

Використання стимулятора зору "BREEZE AZMET" в лікуванні акомодаційної астенопії

К. м. н. в. І. Деряпа

Київ, Україна.

Збільшення зорового навантаження у загальноосвітньому процесі. Загальна комп'ютеризація. Зросле прагнення підлітків і молоді оволодіти якомога більшою кількістю інформації, тягне за собою підвищення зорового стомлення й виникнення класичних астенопических скарг. Тому заходи спрямовані на профілактику та лікування симптомів зорового стомлення є як ніколи актуальними.

Метою нашої роботи було вивчення ефективності стимулятора зору "BREEZE AZMET" в лікуванні акомодаційної астенопії в осіб з підвищеним зоровим навантаженням.

В стимуляторі зору "BREEZE AZMET" реалізований принцип рефлекторного впливу на біологічно активні точки, розташовані в параорбитальной області, шляхом повітряного тиску, багаточастотного вібрації і нагрівання. Крім того, в масажері використовується постійне магнітне поле, що випромінюється сплавом неомидия, заліза і бору.

Як відомо, рефлекторний вплив в області кісткових країв орбіти, перенісся, скронь, використовується в офтальмології для лікування астенопії, спазмів акомодації, прогресуючої міопії, амбліопії і цілого ряду інших захворювань очей.

Магнітне поле має нормалізуючим впливом на мікроциркуляцію крові, еластичність і тонус судин. Літературні дані свідчать про розвиток реакції активації в тканинах, поліпшення венозного відтоку, вираженому иммуностимулирующем дії постійного магнітного поля.

Таким чином, поєднання рефлекторного впливу та магнітотерапії дозволяє використовувати стимулятор зору "BREEZE AZMET" для лікування цілого спектру очної патології.

Під спостереженням знаходилися 46 пацієнтів у віці від 7 до 24 років з діагнозами: спазм акомодації (27 осіб) та прогресуюча міопія (19 осіб); а також 21 пацієнт у віці від 19 до 43 років з діагнозом: аккомодативная астенопія, обумовлена неадекватною зоровим навантаженням, тривалою роботою за комп'ютером і т. д.

Проводилося загальноприйняте офтальмологічне обстеження, обов'язково визначалися резерви абсолютної і відносної акомодації. Огляд очного дна здійснювався за допомогою лінзи Гольдмана. що давало можливість детального огляду периферії сітківки і виключення вібраційного впливу масажера при наявності периферичних дистрофій.

Курс лікування включав 10-15 щоденних сеансів по 15 хвилин в старшій віковій групі (після 15 років) і 10-хвилинних у молодших школярів.

Вже після перших 3-4 сеансів всі пацієнти відзначили значне зниження зорового стомлення, підвищення працездатності, зникнення болів в надбрівної області. Цікавий той факт, що діти у віці 7-9 років часто засипали під час проведення сеансу, що підтверджує релаксуючий ефект процедури. Об'єктивно ми відзначили зростання резервів акомодації в середньому в 2-3 рази (з 1,5+0,2 Д до 4.2+0,4 Д). Підвищення гостроти зору на 0.1+0.05 . По закінченні курсу ряд пацієнтів висловив бажання придбати стимулятор зору "BREEZE AZMET" для індивідуального використання, відзначаючи виражений комфорт і ефективність процедури.

Таким чином, використання стимулятора зору "BREEZE AZMET" в лікуванні акомодаційної астенопії, спазмів акомодації і міопії є ефективним, комфортним, безпечним і перспективним методом.

Надалі ми плануємо вивчити ефективність використання стимулятора зору "BREEZE AZMET" в комплексному лікуванні амбліопії, гіперметропії, простежити віддалені результати у міопів.

Інформація взята з сайту www.azmet.com.ua

 

Витяги з інших статей, написаних медичними працівниками, які проводили клінічні дослідження стимулятора зору BREEZE AZMET

1. Прилад рекомендований як дітям, починаючи з 5-ти річного віку, так і дорослим для поліпшення гостроти зору,

2. Курс лікування спазму акомодації зазвичай – 15 або 20 сеансів, залежно від індивідуальних особливостей організму, від ступеня спазму. Потім профілактика – 10 хвилин через день.

3. Застосування приладу не менше трьох разів на день протягом 3-5 хвилин за сеанс підвищує акомодаційні здатність м'язів очного яблука і допомагає відновити погіршився зір.

4. Для досягнення кращого медичного ефекту тривалість застосування приладу можна збільшити до 5-10 хвилин. При підвищеному навантаженні на зір можна додатково збільшити тривалість застосування даного приладу.

5. Порівняння отриманих результатів лікування на апараті Бриз Азмет показує, що найбільш швидкий і стійкий ефект лікування був отриманий у пацієнтів зі спазмами акомодації, міопією слабкого ступеня і аккомодационным косоокістю.

6. У групі пацієнтів з міопією середнього ступеня і неаккомодационным косоокістю серйозних змін не відзначалося.

7. Як всяке чинне лікувальний засіб прилад природно має свої показання та протипоказання. Не рекомендується використовувати прилад при некомпенсованої глаукомі або після оперативного втручання на очах. Не рекомендовано також її застосовувати при травмах ока, інфекційно-запальних захворюваннях ока, травмах голови, шкірних захворюваннях – зміни шкіри в області накладення приладу, опіках або запаленнях. Не можна використовувати апарат також при гострих інфекційно - запальних захворюваннях вуха, горла, носа. Інших протипоказань немає.

8. За літературними даними, середня ефективність БРИЗ Азмет – 90% при зоровому стомленні. Вже після перших 4-5 сеансів пацієнти відзначають значне зниження зорового стомлення, підвищення працездатності, зникнення болів в надбрівної області. Об'єктивно спостерігається зростання резервів акомодації, відзначається підвищення гостроти зору після лікування протягом 10 днів. Найбільш високий ефект у пацієнтів зі слабким і середнім ступенем короткозорості.

9. Як довго потрібно займатися, щоб відчути той позитивний ефект, про який ви говорили?

Зазвичай процедуру призначають по 5, 10, 15 хвилин в день. 5 хвилин такого масажу – це те ж саме, що і традиційно використовуються тренувальні вправи для очей при короткозорості.

10. Ще одна перевага БРИЗ Азмет, що його можна використовувати при комплексному лікуванні короткозорості, разом з іншими методами лікування, а можна ― як домашній масажер для тренінгу очей. Курс лікування зазвичай – від 7-10 до 15 сеансів, залежно від індивідуальних особливостей організму, від ступеня спазму.

11. Купуючи прилад, клієнти цікавляться програми, які можна використовувати в різних випадках. Чітких рекомендацій лікарів з цього приводу я не знайшла, при цьому лікарі радять наступне.

- перед застосуванням приладу проконсультуватися у окуліста і подивитися очне дно ( стан кровообігу очного яблука). Якщо протипоказань немає, то після покупки приладу провести самостійне тестування різних програм і вибрати ті, при яких людина відчуває самі позитивні відчуття.

- часть клиентов не любит тепловые программы, часть ― интенсивную вибрацию. Старайтесь не использовать программы, которые не приносят Вам положительных ощущений

- можно одновременно использовать несколько программ на выбор

- врачи отмечают, что многие дети с большим удовольствием проводят процедуры аппаратами для стимуляции зрения манжеточного типа (без сосочков)

Одним словом, ви закриваєте очі, лежіть спокійно, розслабляєтеся, а ваші очі після цього відчувають комфорт. До того ж, нервова система відпочиває, а головний мозок починає працювати активніше. БРИЗ Азмет – ефективний, безпечний, доступний, комфортний і перспективний

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner