1649 відгуків
Ми переїхали!Нова адреса-Дніпро,вул.Святослава Хороброго,16Подробнее

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (завтра, 22.05).

+380 (99) 411-67-34
+380 (96) 364-13-41
+380 (50) 649-32-35
ЗETTA. Медтехника. Товары для здоровья. Прокат медтехники ФОП Марголіна Наталія

Сауна для обличчя - проведення парової лазні в домашніх умовах

Сауна для обличчя - проведення парової лазні в домашніх умовах

Купити Сауну для особи у Дніпропетровську можна в нашому магазині "ZETTA. Медтехніка.Товари для здоров'я"

Очищення обличчя в домашніх умовах за допомогою парової ванни, а також інгаляції під час застуди використовуються з давніх часів і не втратили своєї актуальності і зараз. Однак, разом з прогресом, замість каструльки з водою або картоплі, з'явилися спеціальні прилади ― сауни для обличчя та інгаляцій.

На що треба звернути увагу, обираючи прилад Сауна для обличчя.

  1. Форма насадки. Парова сауна може комплектуватися однією універсальною насадкою середнього діаметру, з допомогою якої можна робити як очищення особи, так і інгаляції, а може мати дві різні насадки для різних цілей. При виборі універсальної насадки споживач заощаджує близько 200 грн вартості приладу. Однак, діаметр універсальної насадки недостатньо великий, щоб добре розпарити бічні поверхні обличчя, особливо біля вух.

При використанні Сауни для обличчя не треба закривати голову рушником. Конус приладу не дає наблизити обличчя до резервуару з водою, що захищає шкіру від опіків і перегріву.

  1. Можна проводити ароматерапію. Якщо ви збираєтеся використовувати сауну для обличчя для цієї мети, уточніть, куди можна капати аромамасло. Трав'яні настої і відвари можна використовувати в будь сауні, вони заливаються в резервуар для води.
  2. Скільки передбачено температурних режимів – краще, якщо є режим для нагріву води і для проведення процедури. Уточніть, як відводиться зайвий пар.
  3. Оцініть споживану енергію. Хоча зазвичай процедура триває не більше 20 хв, у наш час потрібно оцінювати за енерговитратності будь-який прилад.

Для чого потрібна очищення шкіри в домашніх умовах

Зволоження та очищення необхідні будь-якій шкірі, особливо шкірі особи, яка весь день контактує з шкідливими факторами. Про це одностайно говорять всі косметологи. Глибокого зволоження і очищення можна досягти, застосовуючи спеціальні салонні процедури, креми, тоніки і маски. Однак, не треба забувати про прості методи, які можна використовувати у себе вдома без великих витрат.

З допомогою Сауни для обличчя можна підготувати шкіру до глибокого чищення, зволожити і пом'якшити її. До того ж після парової лазні покращується кровообіг, від тепла відкриваються і активізуються пори і залози, які виводять бруд і токсини на поверхню шкіри. Волога пом'якшує зовнішній ороговілий шар і полегшує його видалення, що робить шкіру гладкою і свіжою. Крім того, парова сауна ще й хороший засіб розслабитися, зняти нервове напруження, поліпшити настрій за допомогою улюблених ароматів.

Але і для такої чудової процедури є протипоказання — при дуже чутливій шкірі, розширення судин особи, а також при дуже пористої шкірі парову баню для особи робити не рекомендується. Парові процедури протипоказані, якщо на обличчі, переважно на крилах носа і щоках, є сітка з розширених кровоносних судин. Не рекомендуються вони і людям, що страждають важкими формами гіпертонії, серцево - судинних захворювань і астму в період загострення.

Порядок і правила проведення процедури

Оптимально проводити сауну для обличчя раз на тиждень ввечері

1. Спочатку вимийте руки.

2. Помийте обличчя і очистіть його від косметики. Для вмивання використовуйте теплу або ж прохолодну воду. Підберіть волосся.

3. Якщо шкіра суха, чутлива чи в'яне, можна нанести на обличчя живильний крем. При такій шкірі розпарювати обличчя потрібно не частіше 1 разу в місяць. При жирній шкірі процедуру можна робити 1 раз на тиждень.

3. Налийте воду в резервуар для води. У неї можна додати кілька крапель настоянки трав, трав'яний відвар. Якщо у сауні передбачений відсік для аромамасел, можна додати аромамасло. Небажано капати аромамасло прямо в гарячу воду. Нагрійте воду до моменту, коли піде пар. Використовуйте 2 температурних режими, якщо вони передбачені у вашому приладі – режим нагріву і режим проведення розпарювання. У другому випадку температура води нижче.

Не заварюйте траву прямо в резервуарі сауни. Краще заварити її окремо в каструлі, термосі і т. д.), а в резервуар налити вже готовий відвар.

4. Тривалість процедури не повинна бути більше 15 хв, а для чутливої шкіри – 5-10 хв

5. Дихайте повільно, через ніс, але не відкривайте рот і очі! Розпарювання корисно для вашого обличчя, але висока температура і деякі масла можуть стати причиною подразнення очей. Якщо ви робите інгаляцію при застуді, навпаки, можна дихати через рот і ніс.

6. По закінченні процедури сполосніть обличчя водою. Часто на форумах даються різні рекомендації – одні кажуть, треба обполоснути обличчя холодною водою або протерти кубиком льоду, інші – тільки не холодною, а теплою водою. Вибір температури залежить від того, закінчена робота з особою. Якщо ви не плануєте робити глибоке очищення обличчя, наносити очищаючі маски, для яких потрібно тримати пори відкритими, то краще обполоснути обличчя холодною водою. Якщо сауна для обличчя – це тільки перший етап роботи – можна ополоснути обличчя теплою водою і акуратно промокнути його паперовою серветкою або чистою х/б рушником. У будь-якому випадку, після парової лазні не виходьте на холод протягом години!

7. Нанесіть на обличчя живильні, очищаючі і тонізуючі маски, орієнтуючись на тип шкіри, і залиште на 15-20 хвилин. Зніміть маску теплою водою або за допомогою сауни, особливо якщо маска швидко всохло — це зволожить її і збільшить лікувальний ефект. Не забудьте в кінці нанести зволожуючий крем.

8. Якщо в резервуарі залишилася вода з трав'яним відваром, її можна заморозити і протирати обличчя, замість вмивання під хлоркою

лід для обличчя

Як посилити лікувальний вплив парової лазні

Вже під час самої процедури сауни для обличчя на шкіру можна надавати лікувальну дію. Для цього воду, що заливається в резервуар, розбавляють настоєм трав або лікувальним маслом (не більше 1 краплі). Ці препарати здатні зробити сауну для особи більш ефективною.

Трав'яний настій для парової лазні потрібно ввести покращують кровообіг, виводять шлаки, пом'якшувальні і лікувальні компоненти, а також компонент з приємним ароматом. Трави можуть бути як сухі, так і свіжі.

Трави підбирайте відповідно до типу шкіри:

Для нормальної шкіри:

- Суміш солодки, троянди, сандалу, чебрецю, лаврового листа, ромашки, гвоздики, живокосту, фенхелю, лаванди, манжетки звичайної, алтея і троянди, ефірна олія лаванди, герані, бергамота або сандалу.

Для сухої шкіри:

- Суміш лаврового листа, солодки, ромашки, живокосту, кульбаби, троянди, алтея і цедри апельсина.

- Сприятливу дію надає збір з рівних частин меліси лікарської, кропу, лаванди, ромашки, календули, мати - й - мачухи.

Для жирної шкіри:

- Суміш лаврового листа, солодки, живокосту, фенхелю, лаванди, меліси, лимонної трави, цедри лимона, вербени, троянди, розмарину з комбінацією ефірних масел ялівцю, лимона і кипариса.

- Збір з розмарину, шавлії, ромашки, липового цвіту, м'яти перцевої, кори дуба, плодів кінського каштана, листя верби і берези.

- Суміш шавлії, мати - й - мачухи і деревію.

Для в'янучої шкіри:

- Комбінація лаврового листа, солодки, анісу, кориці, гвоздики, евкаліпта, фенхелю, імбиру, м'яти, кропиви, цедри апельсина з ефірним маслом розмарину або шавлії.

Для шкіри з пігментацією:

- Суміш лаврового листа, солодки, листя чорної смородини, кореня лопуха, кореня кульбаби і деревію з ефірним маслом блакитної ромашки, мірри, троянди, лимона, бергамоту, лаванди, кедра або ялівцю.

Для всіх типів шкіри

Підходять відвари трав нейтрального дії ― тонізуючі і знімають подразнення шкіри і запалення: ромашка, м'ята, шипшина, мати - й - мачуха, липовий цвіт, березові бруньки, кропива.

При висипаннях нервового походження додайте шишки хмелю, ромашку. Дуже добре на шкіру і нервову систему в цілому діє масло грейпфрута або лимона.

А якщо у вас нежить, і ви робите лікувальну інгаляцію при застуді, то додайте у воду листя або масло евкаліпта і малесенький шматочок (розміром з сірникову голівку) в'єтнамського бальзаму «Зірочка». Ви відразу помітите, як світ наповнюється запахами Евкаліпт чудово прочищає дихальні шляхи в носі і бронхах.

трав'яні відвари для обличчя

Збори трав взято з сайту beauty.wild-mistress.ru/

Бажаємо приємних відчуттів, краси і свіжості вашої шкіри!

сауна для обличчя

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner